17 742-11-22 | 502-924-262 marispizza@wp.pl

Poznaj Maris Pizza 

Maris Pizza w Rzeszowie to rodzinna pizzeria która jest następczynią Maria’s Pizza. Restaurację charakteryzuje pyszna pizza doceniana przez wielu smakoszy. Poza tradycyjną pizzą oferuje również wiele innych potraw oraz deserów które z pewnością zaspokoją gusta klientów.

 

Misja i wizja Maris Pizza

Naszą misją jest dzielenie się tym co mamy najlepsze – jedzeniem. Dbamy aby nasza oferta zaspokajała oczekiwania klientów, a szczególną uwagę zwracamy na jakość i świeżość wszystkich składników naszych potraw. Dzięki staraniom wielu osób chcemy ciągle się rozwijać oferując naszych klientom unikalną wartość. Tworzenie pizzy to nasza pasja, którą realizujemy z myślą o naszych klientach.

Wizja: Chcemy być rozpoznawalni na rynku jako pizzeria przyjazna klientom, w której w której każdy zaspokoi swoje oczekiwania. Naszą ambicją jest zdobycie pozycji lidera w branży i otwarcie kolejnych lokali na terenie całego kraju.

 

Po pierwsze zawsze świeże składniki

Tworząc naszą pizzę korzystamy wyłącznie ze świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Nasza receptura na ciasto i składniki dobrej jakości gwarantują, że pizza jest idealnym połączeniem smaku, ilości, wielkości i świeżości. Dzięki temu możemy Wam zaproponować aż 28 smaków pizzy w 6 rozmiarach (od 20 do aż 65! cm średnicy). Zawsze smacznej i świeżej.

 

Jedyna taka pizzeria w Rzeszowie

W Maris Pizza stawiamy na rozwój, dlatego z każdym dniem staramy się coraz lepiej trafiać w gusta klientów poprzez wprowadzanie nowości zarówno w naszej kuchni, naszym menu jak i w wystroju naszego lokalu. Obserwuj naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku to będziesz na bieżąco z wprowadzanymi zmianami i ofertami.

 

Polityka wewnętrzna

Osiągnięcie celu jakim jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań Konsumentów szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa produkowanych i wydawanych środków spożywczych jest realizowane m.in. przez wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) opartego na siedmiu zasadach opisanych w Kodeksie Żywieniowym.

 

Miejsce do jedzenia, wypoczynku i zabawy

Maris jest otwarty 6 dni w tygodniu od wtorku do niedzieli w godz. 12.00 – 21.00. Naszą niewątpliwą zaletą jest duży parking dla samochodów z łatwym dojazdem zarówno od strony Rzeszowa, jak i Boguchwały oraz duży lokal wraz z specjalną strefą rozrywki dla dzieci, gdzie Wasze pociechy bedą mogły się świetnie bawić. Ponadto w naszej pizzerii skosztujesz pyszną pizzę oraz odpoczniesz od codziennych obowiązków w miłym gronie.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszów pizzy na odwiedziny Maris Pizza.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i ofertami naszej pizzerii…

Polub nasz profil na Facebooku: facebook.com/PizzaMaris